Rywalizacja w młodszych kategoriach wiekowych w 8 „Warsie i Sawie”.

Akrobaci rywalizowali także, poza kategorią seniorów, w młodszych kategoriach wiekowych, tj. w kategorii juniora (13-19 lat) , w kategorii juniora młodszego (12-18 lat) i w kategorii młodzieżowej (11-16 lat).

To były także bardzo interesujące pokazy. Wymieńmy kilka z wyróżniających się zespołów.

Pięknie ćwiczyła trójka kobieca z Ukrainy w kategorii 12-18 lat : Malczuk, Pomianowska, Kunicka. Dziewczyny wzbudziły aplauz widowni swoim płynnym, świetnie dopasowanym do muzyki programem.

Samir Mamedow i Wladislaw Glewickij z Rosji (kat.12-18 lat) zaprezentowali bardzo dynamiczny , elegancki układ, bardzo pewnie wykonany. Para kobieca z Francji Julie Philouze i Anais Forlacroix (kat.13-19 lat) ćwiczyła do uroczej muzyki i pokazała przepiękne zgranie i delikatność.

Fantastyczną walkę, na wysokim poziomie stoczyły pary mieszane w kat. 13-19 lat.Ukraińcy: Daria Plokotniuk i  Oleksandr Madej  wygrali o włos z parą białoruską Wiktorią Akotnmikawą i Ilią Famenkou. Wysokie noty sędziowskie potwierdziły klasę tych zespołów.

Wśród najlepszych byli także Polacy. Młodziutka dwójka dziewcząt z Łańcuta Gabriela Michna i Regina Dragan  zapowiadają się na świetną parę , za niedługo, w wyższych kategoriach. Teraz wygrały swoją konkurencję ćwicząc bardzo ładnie i także ładnie się prezentując wizualnie.

A w parach mieszanych tej kategorii (11-16 lat) obejrzeliśmy bardzo poprawny, dobrze wykonany układ Brytyjczyków Harrego Slatera i Bela Dillona.

Wyniki rywalizacji zamieszamy obok.

J.W.

Related posts